Oddziały szpitalne

Główna

Chirurgia ogólna Laryngologia Ortopedia Chirurgia plastyczna Proktologia Urologia
ico iso
Omeda otrzymała certyfikat jakości ISO 9001:2015 Szczegóły
ico pzu
Jesteśmy Partnerem Strategicznym PZU Zdrowie Szczegóły
Zapraszamy na nasz profil facebook Kliknij tutaj
Telefony:
85 654 53 53
85 743 69 21
+48 600 850 566
Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.
8:00 - 19:00
Sobota
9:00 - 13:00

Człowiek spełniony i pewny siebie to człowiek dumny z tego, że pięknie wygląda.zobacz usługi

Powiększenie biustu

czytaj więcej

Plastyka powiek

czytaj więcej

Plastyka powłok brzusznych

czytaj więcej

Chirurg plastyk – Białystok

OMEDA Chirurgia Plastyczna - miejsce, w którym każdy może liczyć na fachową poradę, opiekę i leczenie.

czytaj więcej

Warto wiedzieć

Płatność przelewem

Informujemy, Przy dokonywaniu opłaty za usługę medyczną przelewem prosimy, aby w tytule były poniższe dane:  "Imię i nazwisko pacjenta - Data - Skrócona nazwa usługi" Nr konta: 89 8093 0000 0004 ... czytaj więcej

Powiększanie biustu wykonywane przez chirurga plastyka

Jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych przez naszego chirurga plastycznego. w Białymstoku jest powiększanie biustu. Zabieg ten polega na wszczepieniu implantów piersiowych, co ma na celu zwiększenie rozmiaru i poprawę kształtu piersi. Implanty mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak np. silikon, a ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb pacjentki.

*Przypominamy, że zakres usług realizowanych przez nas w ramach chirurgii plastycznej jest szeroki, mieści się w nim m.in. korekcja uszu w Białymstoku.

Nasz chirurg plastyk przyjmujący w Białystoku dokładnie omawia z pacjentką wszelkie aspekty zabiegu, takie jak rodzaj implantów, ich umiejscowienie oraz oczekiwany efekt końcowy. Ważne jest również przeprowadzenie szczegółowego badania przedoperacyjnego, aby upewnić się, że pacjentka jest odpowiednią kandydatką do zabiegu. Powiększanie biustu może przynieść wiele korzyści, takich jak zwiększenie pewności siebie, poprawa proporcji ciała czy możliwość noszenia bardziej kobiecych ubrań. Decyzję o tym należy jednak podjąć z rozwagą.

Plastyka powiek – sposób na odmłodzenie spojrzenia

Kolejnym zabiegiem realizowanym przez naszego chirurga plastycznego w Białymstoku jest plastyka powiek. Zabieg ten polega na usunięciu nadmiaru skóry i tłuszczu z okolic oczu, co prowadzi do odmłodzenia spojrzenia i poprawy ogólnego wyglądu twarzy. Plastyka powiek może być wykonana zarówno na górnych, jak i dolnych powiekach, w zależności od potrzeb pacjenta.

Chirurg plastyk dokładnie analizuje potrzeby pacjenta podczas konsultacji przedoperacyjnej, aby zaproponować najlepszy plan zabiegu. Plastyka powiek jest zabiegiem stosunkowo krótkim i małoinwazyjnym, a efekty są widoczne niemal natychmiast. Warto jednak pamiętać, że po zabiegu mogą wystąpić obrzęki i siniaki, które z czasem ustępują.

Plastyka powłok brzusznych – sposób na płaski brzuch

Dla osób borykających się z nadmiarem skóry i tłuszczu na brzuchu nasz chirurg plastyk przyjmujący w Białymstoku oferuje zabieg plastyki powłok brzusznych. Zabieg ten polega na usunięciu nadmiaru skóry i tłuszczu z okolicy brzucha, a także na wzmocnieniu mięśni ściany brzusznej. Plastyka powłok brzusznych może być wykonana zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, którzy pragną uzyskać płaski i jędrny brzuch. Zanim jednak do operacji, chirurg plastyk przeprowadza szczegółową konsultację przedoperacyjną, aby ocenić stan pacjenta i zaplanować odpowiednią strategię zabiegu.

Adres

Fabryczna 39
15-482 Białystok

Godziny przyjęć

Pon. - Pt. - 8:00 - 19:00
Sob. 9:00 - 13:00

Rejestracja telefoniczna

85 654 53 53
85 743 69 21
+48 600 850 566

© 2024 Humana Medica OMEDA

Polityka cookies

Wykonanie: Onepix. | DRE STUDIO